fbpx

Kaminski&Sons - Krawiectwo Miarowe — Realizacje

Jak doskonale widzisz, w swojej ofercie posiadamy stały asortyment eleganckiej odzieży męskiej: garnitury, w tym garnitury ślubne, koszule, marynarki, spodnie i kamizelki.

Szyjemy ubrania na wymiar, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia. W ten sposób, w Atelier krawieckim Kaminski&Sons zaprojektowaliśmy unikalny krój garnituru dla wielu mężczyzn.

Wśród nich, co zobaczysz poniżej, było wielu zwykłych mężczyzn, ale także biznesmenów i Panów Młodych, którzy potrzebują unikalnego, eleganckiego garnituru ślubnego, idealnie skrojonego do ich sylwetki i przylegającego do torsu.

Pamiętaj, że dzięki usłudze SEMI-BESPOKE możesz zmienić niemal wszystko, a więc trudno o dwa takie same garnitury, podobnie jak identyczne koszule, marynarki, spodnie czy kamizelki.

Połączenie dobrego stylu i subtelnej elegancji

Każdy kolejny element garderoby stworzony przez krawców Atelier Kaminski&Sons jest osobnym dziełem sztuki. Za każdym garniturem koszulą czy kamizelką kryje się historia innego mężczyzny. Wszystkich łączy wyłącznie chęć połączenia dobrego stylu i subtelnej elegancji.

Jesteśmy dumni, że tak wielu mężczyzn wybrało Atelier krawieckie Kaminski&Sons. Z dumą stworzyliśmy im nietuzinkowe, oryginalne, niesztampowe i unikalne garnitury, kamizelki, koszule czy spodnie, które zachwycają komfortem i wygodą, a przy tym wyrażają ich charakter, osobowość i jeszcze bardziej uwydatniają męskość.

Zarezerwuj wizytę w salonie